SOLÁRNÍ TECHNOLOGIE

EKOTEZ se stal partnerem firmy HB SOLAR, která  je sesterskou společností stejnojmenné  německé firmy. Jsme dodavatelem inovativních technologií šetrných k životnímu prostředí využívajících obnovitelné zdroje energie. 

Zajímá Vás jaké jsou Vaše možnosti? Chcete efektivně využít Vaši střechu  (plochá střecha, šikmá střecha, sedlová střecha) nebo jiný vhodný prostor, chránit životní prostředí a přitom ušetřit nebo dokonce vydělat? Využijte různé varianty podpory a pořiďte si kompletní  fotovoltaickou elektrárnu - FVE  na klíč.

CO UMÍME?

FVE- fotovoltaická elektrárna - návrh, dodávka, montáž , solární panely - profesionální fotovoltaika na klíč
montážní systém na ploché střechy
montážní systém na šikmé střechy
montážní systém na sedlové střechy

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat: tel. 221 599 112-3, mail ekotez@ekotez. cz nebo info@hbsolar.cz

O ČEM JE FOTOVOLTAIKA?
Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního záření na  elektřinu  s využitím fotoelektrického jevu na velkoplošných polovodičových fotodiodách. Jednotlivé diody se nazývají fotovoltaické články a jsou obvykle spojovány do větších celků - fotovoltaických panelů. Samotné články jsou dvojího typu - krystalické nebo tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku. Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje  energie se výroba fotovoltaických panelů a systémů v poslední době značně zdokonalila.

PROČ ANO?

*Množství sluneční energie dopadající na zemský povrch je tak obrovské, že by současnou spotřebu pokrylo 6000 krát - na zemský povrch dopadá 89 petawatů přičemž naše spotřeba činí 15 terawatů. Solární energie má také nejvyšší hustotu výkonu (celosvětový průměr je 170 W/m2) ze všech známých zdrojů obnovitelné energie

*Během výroby elektrické energie fotovoltaický systém neznečišťuje životní prostředí. Znečištění během výroby a likvidace zařízení se dá udržet pod kontrolou za použití již známých metod likvidace elektro-odpadu. Také se pracuje na vývoji technologií na recyklaci zařízení po skončení jejich užitečného života.

*Fotovoltaické systémy vyžadují minimální údržbu po jejich nainstalování. Provozní náklady jsou zanedbatelné.

*Vyrobená elektrická energie je spotřebována přímo majitelem FVE, eventuelně v nejbližším okolí instalace, takže nároky na přenosovou síť jsou minimální.

* Díky zajímavé, státem garantované, podpoře je návratnost investice velmi rychlá.


Řadit podle: Názvu  Ceny↑  Ceny↓
pouze položky skladem

Žádné produkty