Aktuality

18. 01. 2021 |RSS Feed Opatření v souvislosti s COVIDEM

Autor: Administrator

Vážení zákazníci,

 informujeme Vás o režimu provozu firemních prodejen EKOTEZ v Praze 3 a v Brně s ohledem na probíhající druhou vlnu pandemie.

 V dalších dnech v souladu s upravenou otevírací dobou budeme mít jako velkoobchod a  prodejny náhradních dílů k výrobním technologiím OTEVŘENO a budeme vydávat zboží:

POBOČKA PRAHA:

pondělí -čtvrtek 7-16h

pátek 7-14h

POBOČKA BRNO:

pondělí -čtvrtek 7-16h

pátek 7-14h

Po dobu mimořádné situace bude dopravné pro objednávky na 5000,- vč. DPH ZDARMA.

Zákazníkům na provozovnách  budeme omezovat vstup na prodejnu tak, abychom zamezili hromadění osob. Samozřejmostí je nadále možnost nákupu přes telefon , mailem  nebo prostřednictvím e-shopu s dopravou přepravní službou. Ideálně nám sdělte cca hodinu předem svoji objednávku, připravíme ji pro rychlý odběr. Na provozovny prosím vstupujte pouze s rouškou, desinfekce k dispozici .  Pravidelně desinfikujeme plochy, se kterými přicházíme všichni do styku, zejména zvonek, madla dveří apod. Dále samozřejmě bude vydáno a distribuováno zboží  zákazníkům pokud objednají po telefonu, mailem nebo prostřednictvím e-shopu s dopravou přepravní službou.  Počítejte s tím, že přepravní sl. budou preferovat bezhotovostní platby, případně se zajistěte platbou předem.

Provoz prodejny bude upraven s ohledem na šíření COVID-19 tak, aby nedocházelo ke koncentraci  lidí či jejich kontaktu v provozovně, při předání a převzetí zboží či jiných fyzických operacích.  Děkujeme za pochopení, team EKOTEZOstatní aktuality z 18. 01. 2021

Zobrazit všechny aktuality z 18. 01. 2021 na jedné stránce


Aktuality z 12. 11. 2020

Zobrazit všechny aktuality z 12. 11. 2020 na jedné stránce


Starší aktuality

Archiv aktualit